​توضیحات مهم دبیرکل سوگواره "مهرمحرم" درباره "مهرمحرم سیزدهم"

عنایت به سوالات مطرح شده از سوی برخی از شرکت کنندگان در سوگواره مهرمحرم سیزدهم ، میثم قدس پور دبیرکل سوگواره ، توضیحات ذیل را جهت اطلاع عموم ارائه نمود.

با سلام و درود به همه علاقمندان به هنر و رسانه عاشورایی،
*   در بخش پویش ملی تولید محتوای حرفه ای ، تنها راه شرکت در مسابقه ارسال آثار از طریق ثبت نام و بارگذاری آثار بر روی صفحه فارسی سایت مهرمحرم به نشانی:
http://www.Mehremoharram.ir/fa/Pages/PuyeshHerfei.aspx
می باشد لذا خواهشمند است از ارسال آثار به ایمیل و شبکه های اجتماعی سوگواره ، جداً خودداری فرمایید.
*   بر اساس فراخوان منتشره آخرین مهلت ارسال آثار، 30 ام آبان ماه تعیین گردیده و از کلیه علاقمندان خواهشمند است در طی روزهای باقیمانده نسبت به ارسال آثار خود اقدام نموده و به روز و شب پایانی موکول ننمایند چرا که بدلیل ترافیک بر روی سایت، احتمال عدم بارگذاری کامل آثار وجود دارد.
*    زمان خلق آثار در همه بخش های فیلم کوتاه،عکس و گرافیک ، دو سال اخیر (سالهای 98 و 99) می باشد.
*    در صورتیکه از سال 98 عکس ها یا فیلم های کوتاه از راهپیمایی اربعین حسینی( چه در عراق چه در مسیرهای منتهی به مشهد مقدس) دارید که در سال 98 به سوگواره مهرمحرم ارسال نکرده اید می توانید آنها را در بخش مسابقه بین المللی با موضوع راهپیمایی اربعین حسینی از طریق لینک زیر شرکت دهید.
http://www.Mehremoharram.ir/fa/Reg/Pages/index_.aspx
*   برای شرکت دادن عکس هایی که با تلفن همراه ثبت کرده اید می بایست از طریق پویش ملی تولید محتوای عمومی اقدام نمایید.
*    در بخش پویش ملی تولید محتوای عمومی تنها کافیست آثار خود در قالب های (ویدئو ، عکس و گرافیک) در فضای مجازی با یک یا هر سه هشتگ #مهر_محرم ، #حسینیه_همدلی و #الحسین_سفینه_النجاه (#الحسین_سفینة_النجاة) منتشر نمایید که مهلت شرکت در پویش همچنان تا پایان آبان ماه ، زمان دارد.
*    توصیه می شود آدرس (لینک) اثر منتشر شده در فضای مجازی (هر یک از پلتفرم های داخلی و خارجی) در صفحه پویش عمومی در وب سایت مهرمحرم نیز درج گردد:
http://www.mehremoharram.ir/fa/Pages/PuyeshMelli.aspx
به امید ریشه کن شدن ویروس پلید کرونا از سراسر گیتی
با احترام ، میثم قدس پور

منبع خبر: