در دیدار جمعی از دست اندرگاران سوگواره مهرمحرم با نماینده استان سمنان در مجلس خبرگان رهبری

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان: سوگواره مهرمحرم هر سال از حمایت معنوی حضرت آیت ا.. شاهچراغی بهره مند بوده است.

به گزارش روابط عمومی سوگواره مهرمحرم، فرشید فلاح در دیدار جمعی از مسوولان و دست اندرکاران سوگواره مهر محرم با آیت الله سیدمحمد شاهچراغی نماینده استان سمنان در مجلس خبرگان رهبری گفت: سوگواره مهر محرم یکی از فعالیت های مردمی است که آیت الله شاهچراغی در سال های اخیر همواره از آن حمایت و در برگزاری آن مشارکت معنوی داشته اند.

وی با اشاره به اینکه از سالهای قبل این سوگواره با حضور ایشان آغاز می شده است افزود: در آغاز چهاردهمین دوره این سوگواره نیز اعضای ستاد برگزاری ، خود را نیازمند توصیه ها و راهنمایی های آیت الله شاهچراغی می دانند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در این نشست همچنین از همراهی و حمایت های نماینده استان سمنان در مجلس خبرگان رهبری از فعالیت های فرهنگی و هنری تجلیل و از ایشان به عنوان خادم فرهنگ یاد کرد.

در این دیدار معاون فرهنگی و رسانه ای فرهنگ و ارشاد اسلامی، سرپرست صدا و سیمای استان سمنان، دبیرسوگواره مهر محرم، رییس بسیج رسانه استان ، دبیران بخش های تخصصی و  جمعی از دست اندرکاران سوگواره مهر محرم حضور داشتند.

در پایان این دیدار تابلوی عکس بین الحرمین اثر عکاس برگزیده سوگواره مهرمحرم آقای حسنین الشرشاحی از عراق به حضرت آیت الله شاهچراغی از طرف ستاد یرگزاری سوگواره مهرمحرم اهداء گردید.

فراخوان چهاردهمین سوگواره ملی مهرمحرم منتشر گردیده و علاقمندان به هنر و رسانه عاشورایی می توانند از طریق ثبت نام و بارگذاری در سایت مهر محرم به آدرس  www.MehreMoharram.ir در این سوگواره شرکت نمایند.

15 مهرماه آخرین مهلت شرکت در این سوگواره می باشد.

منبع خبر: